Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties šī līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli, faksu vai e-pastu) mūs – SIA "Knitlook", reģ.Nr.40203032922, juridiskā adrese - Anniņmuižas bulvāris, 50-107, LV-1069, Rīgā, Latvija ir jāinformē par lēmumu atteikties no šā līguma. Lai izmantotu atteikuma tiesības Jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma radītās sekas

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Jums preces jānosūta atpakaļ - SIA "Knitlook", reģ.Nr.40203032922, juridiskā adrese - Anniņmuižas bulvāris, 50-107, LV-1069, Rīgā, Latvija, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas, tostarp preču atpakaļ atdošanas piegādes izmaksas. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.          

Atteikuma veidlapas paraugs

Aizpildiet atteikuma formu un nosūtiet tikai tad, ja vēlaties atteikties no līguma.

Adresāts:  SIA"Knitlook", reģ.Nr.40203032922, juridiskā adrese - Anniņmuižas bulvāris 50-107,  LV-1069,  Rīgā,  Latvija,

Es/mēs paziņoju/paziņojam, ka es/mēs vēlos/vēlamies atteikties no līguma, ko esmu/esam noslēdzis/noslēguši interneta veikālā KnitlooK par šādu preču iegādi :___________________________________________________________________________________________________________

Pasūtīšanas saņemšanas datums: _______________________________________

Patērētāja(-u) vārds(-i) un uzvārds(-i): ____________________________________

Patērētāja(-u) adrese: _________________________________________________


Atteikuma datums: ___________________________________________________

 

0
KnitlooK, Copyright 2016 ©  

 .